نگین خودرو

تاریخ: 04 بهمن 1394

تحویل 15 روزه مدل 2016 محصولات رنو با وام بدون بهره در فروش ویژه زمستانه نگین خودرو

 به گزارش پایگاه خبری شرکت نگین خودرو؛ نماینده رسمی RENAULT فرانسه در ایران، فروش با تحویل 15 روزه محصولات مدل 2016 این برند اروپایی آغاز شد.

شکوهی مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو افزود: نگین خودرو با هدف حفظ تعادل بازار و پاسخ به نیاز مشتریان اقدام به فروش با تحویل 15 روزه محصولات مدل 2016 با تسهیلات ویژه کرده است.

وی در خصوص این طرح فروش گفت: نگین خودرو، طرح فروش زمستانه را با شرایط مناسب و قیمت هایی متفاوت از هفته گذشته آغاز کرد و از جمله خصوصیات ویژه این طرح می توان به قیمت قطعی, افزایش تسهیلات با بازپرداخت بلند مدت، سرمایه گذاری با سود مناسب تا 32 درصد و 50 هزار کیلومتر سرویس دوره ای رایگان برای تمامی محصولات اشاره کرد.

خودروهای سفران 2500 سی سی، فلوئنس نیمه فول اتوماتیک، اسکالا 1600 سی سی فول و اسکالا 2000 سی سی نیمه فول اتوماتیک محصولاتی هستند که بدلیل استقبال و اعتماد مشتریان، در این طرح فروش ویژه با تحویل 15 روزه عرضه خواهند شد.

شکوهی گفت: کیفیت بالا, قیمت مناسب و خدمات گسترده نگین خودرو در سراسر کشور از عوامل مهم در استقبال مشتریان از رنو در ایران است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعب و نمایندگی های شرکت نگین خودرو و یا نشانی اینترنتی www.neginkhodro.com مراجعه کنند.