نگین خودرو

تاریخ: 01 مرداد 1396

غرفه نگین خودرو در نمایشگاه خودرو شیراز


شرکت نگین خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز  با چهار محصول حضور پیدا کرد. هدیه ویژه این نمایشگاه ، تخفیف 1.5 درصدی قیمت خودروها به خریداران محترم بود.


تلیسمان و کولئوس به عنوان گرانترین و لوکس ترین خودروهای برند رنو در نمایشگاه شرکت کردند. داستر و سیمبل هم دو محصول دیگر نگین خودرو و حاضر در غرفه بودند که این روزها فروش خوبی را تجربه می کنند.

با توجه به اینکه کولئوس به تازگی وارد جاده های کشور شده است، حضور این خودرو در نمایشگاه باعث شده تا ازدحام جمعیت دور این کراس اوور خوش قامت رنو شکل بگیرد. کولئوس با توجه به قابلیت های رقابتی و فروش خوب در بازار کشور به عنوان یکی از محبوبترین خودروهای این نمایشگاه هم به حساب می آمد. با توجه به اینکه شعب نگین خودرو در شیراز حضور فعالی در عرصه فروش محصولات رنو در این کلان شهر دارد، حضور محصولات وارداتی رنو در نمایشگاه بسیار موفق و  باشکوه بود.تلیسمان هم به عنوان لوکس ترین سدان نمایشگاه معرفی می شود. این خودرو در نسخه E3 فول آپشن به نمایشگاه شیراز آمد و با رنگ های سفید و  آبی تیره نظرهای زیادی را به سمت خود کشاند. وجود شرایط فروش اقساطی برای این سدان بروز باعث شد تا در نمایشگاه خودرو شیراز از آن استقبال بسیارخوبی شود.
داستر هم به عنوان یک کراس اوور کاربردی در حال حاضر فروش خوبی در بازار ایران دارد. رنو سیمبل هم به عنوان یکی از ارزانترین سدان های وارداتی با استقبال خوبی در نمایشگاه مواجه شد. این دوره از نمایشگاه خودرو شیراز از 27 تا 30 تیر ماه امسال برگزار شد.