نگین خودرو

تاریخ: 20 مرداد 1396

حضور قدرتمند نگین خودرو در نمایشگاه مشهد

روند رو به گسترش حضور این شرکت در نمایشگاه‌های خودرویی هم‌زمان با افزایش حجم فروش محصولات وارداتی رنو از سوی این شرکت، نشان از برنامه‌های گسترده نگین خودرو برای توسعه بازار محصولات رنو دارد. در نمایشگاه خودرو مشهد نیز از تایخ 16 الی 20 مرداد ماه 96 نگین خودرو در غرفه‌ای وسیع محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.

  

با توجه به این که مشهد دومین بازار خودروی کشور است این شرکت دو مدل جدید محصولات رنو در جهان، تلیسمان و کولئوس را در این شهر نمایش داده که مورد استقبال بازدید کنندگان از نمایشگاه قرار گرفت به طوری که بسیاری از افراد تقاضای خرید نقدی از نمایشگاه را داشتند. رنو داستر و رنو سیمبل نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو از ارائه تخفیف 1 درصدبه خریدران خودروهای رنو در نمایشگاه خودروی مشهد خبر داد.

محمد مرتضایی در حاشیه برگزاری نمایشگاه خودروی مشهد، با اشاره به احداث سایت مجهز خدمات پس از فروش خوروهای رنو در خراسان گفت: با سرمایه گذاری مستقیم شرکت هم اکنون 2 شعبه ویژه در مشهد در زمینه خدمات فروش و پس از فروش خودروهای نگین خودرو ارائه خدمات می کنند که تا پایان سال نیز سایت بسیار بزرگ و مجهز ارائه خدمات پس از فروش رنو در مشهد به مجموعه های قبلی اضافه خواهد شد.

در پایان هفدهمین نمایشگاه خودرو مشهد، نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران با ارزیابی انجام گرفته از سوی مجری نمایشگاه توانست عنوان غرفه نمونه در زمینه "غرفه آرایی" را از آن خود کند.

نگین خودرو که در نمایشگاه خودرو مشهد در غرفه‌ای به مساحت حدود 600 مترمربع، طیف محصولات خود را به نمایش گذاشت. غرفه نگین خودرو که بر اساس استانداردهای رنو فرانسه طراحی شده بود توانست نظر مخاطبین را به خود جلب کند به‌ویژه آنکه طراحی غرفه رنو به‌گونه‌ای بود که از بخش‌های مختلف غرفه، امکان دیدن خودروها برای علاقه‌مندان وجود داشت.
مجری نمایشگاه خودرو مشهد با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف و بررسی غرفه سازی شرکت‌های مختلف درنهایت غرفه نگین خودرو را به‌عنوان غرفه نمونه در زمینه "غرفه آرایی" انتخاب کرد.