نگین خودرو

تاریخ: 29 مرداد 1396

حمایت نگین خودرو از گردهمایی داستر سواران در اصفهان

گردهمایی داستر سواران به همت "گروه داستر سواران ایران" در تاریخ 20 مردادماه 1396 در منطقه کوه صفه اصفهان برگزار شد. در این گردهمایی داستر سوارانی از شهرهای تهران، شیراز و اصفهان با همراهی تیم متشکل از واحد امداد و بازاریابی شرکت نگین خودرو شرکت کردند. همچنین واحد نگین سرویس دفتر مرکزی و همچنین نمایندگی اصفهان قناد به همراه 2 نفر از کارشناسان این نمایندگی در این گردهمایی حضور داشند.


جمعیت داستر سواران در حدود یک سال پیش با ایجاد گروه تلگرامی توسط یکی از علاقمندان به این خودرو، فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از ساخت این گروه، تبادل اطلاعات مصرف کنندگان و اشتراک گذاری تجربیاتشان درمورد انواع کاربری خودروی داستر بود.


رنو داستر با موتور 2 لیتری و گیربکس 4 سرعته اتوماتیک در دو نوع تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل در ایران عرضه می شود که توانایی تولید 135 اسب بخار قدرت و 195 نیوتن متر گشتاور را دارد. رنو داستر از نظر قوای حرکتی و فنی همچنین کیفیت قطعات و ایمنی توانسته مالکان خود را راضی نگه دارد و جای خود را در محدوده قیمتی 100 تا 120 میلیون تومان باز کند.

در ادامه فعالیتهای داسترسواران، اعضای این گروه اقدام به برگزاری گردهمایی های متنوعی نمودند تا از نزدیک با یکدیگر بیشتر آشنا شوند. درهمین راستا با توجه به قابلیت های داستر، تور طبیعت گردی را ترتیب دادند تا درکنارهم قابلیت های آفرود داستر را نیز تجربه کنند. اواخر مرداد امسال 25 نفر از داستر سواران با خودروهای خود در اصفهان منطقه کوه صفه گرد هم آمدند تا علاوه بر خلق خاطراتی مشترک در کنارهم، از خدمات ارائه شده توسط شرکت نگین خودرو بهره مند گردند.


  • در آغاز این گردهمایی جناب آقای شهرام عربزاده به عنوان یکی از سرگروه های داستر سواران سخنرانی نمودند، ایشان پس از خیر مقدم به شرکت کنندگان از طرف گروه تلگرامی 710 نفره رنو داستر، به بیان مشکلات و نیاز های این گروه پرداختند.
  • در این گردهمایی خودروهای شرکت کنندگانی که  دارای مشکل فنی بودند، مورد بازدید تکنسین های شرکت نگین خودرو و در صورت امکان رفع عیب شد. همچنین کامپیوتر سفری داستر های PE بصورت رایگان برای دارندگان این خودرو فعال سازی شد.
  • در پایان این گردهمایی هدایای به رسم یادبود از طرف شرکت نگین خودرو و نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شهر اصفهان - قناد - به شرکت کنندگان در این گردهمایی اهدا شد.