نگین خودرو

تاریخ: 04 بهمن 1396

حضور قدرتمند نگین خودرو در نصف جهان

نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه با طیف کامل محصولات و معرفی یک مدل جدید به نمایشگاه خودرو اصفهان حضور پیدا کرده.

بازار خودرو اصفهان یکی از مهم ترین بازارهای خودرو در کشور است و نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه با حضور در این نمایشگاه علاوه بر نمایش محصولات فعلی خود با یک رونمایی هموطنان در اصفهان را غافلگیر کرد.

در نمایشگاه خودرو اصفهان نگین خودرو دو مدل پرطرفدار خود، تلیسمان و کولئوس را در معرض دید علاقه مندان قرار داده است. علاوه بر این رنو داستر نیز به صورت تقویت شده برای آفرود در غرفه نگین خودرو به چشم می خورد.

درکنار این دو خودرو و در روز نخست نمایشگاه، شاهد رونمایی از نسل جدید مگان بودیم، خودرویی که برای نخستین بار در خارج از تهران و در معرض دید علاقه مندان قرار میگیرد. براساس اعلام نگین خودرو نسل جدید رنو مگان با آپشن های کامل و قیمت رقابتی روانه بازار خواهد شد.

در کنار این محصولات در غرفه نگین خودرو یک دستگاه رنو5 زردرنگ نیز توجه علاقه مندان خودروهای کلاسیک و محصولات رنو را به خود جلب می کرد.

نگین خودرو از طریق نمایندگی قناد به عنوان یکی از موفق ترین نمایندگان فروش خودرو در کشور در نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر است.

همچنین ارائه خدمات بازدید رایگان خودروهای رنو توسط تیم نگین سرویس به مالکان رنو، در نمایشگاه خودرو اصفهان در جهت ایجاد تمایز و رضایتمندی مشتریان شرکت نگین خودرو در طول مدت برگزاری نمایشگاه انجام می گردد.