نگین خودرو

تاریخ: 03 اسفند 1396

رنو تلیسمان و کولئوس، پرفروش ترین خودروهای وارداتی سال 96

برطبق اعلام مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در 11 ماهه سال جاری 2 خودروی پرچمدار کمپانی رنو، "تلیسمان" و "کولئوس" به ترتیب رتبه اول و دوم را در زمینه فروش و شماره گذاری به خود اختصاص داده است.

در آخرین آمارهای منتشره از واردات خودرو در سال 96 ، دو خودرو رنو کولئوس و تلیسمان صدرنشین جدول و بالاتر از برندهای هیوندای، تویوتا، نیسان و کیا قرار گرفت. حال با انتشار آمار شماره گذاری خودروهای وارداتی از ابتدای سال 96 تاکنون، مهر تائید تاجگذاری رنو در ایران زده شد. رتبه اول و دوم  فروش و شماره گذاری ازآن پرچمداران رنو یعنی تلیسمان و کولئوس است.
  


رتبه اول رنو تلیسمان

رنو تلیسمان به عنوان اولین خودروی رنو از نسل جدید با چهره ایی جذاب توسط نگین خودرو به بازار ایران عرضه شد و با بهره گیری از تکنولوژی جدید، قدرت و شتاب چشمگیر، امکانات خوب و طراحی خیره کننده توانست مشتریان زیادی را مجذوب خود کند.

  

رتبه دوم رنو کولئوس

این خودروی شاسی بلند رنو به دلیل ظاهر زیبا و آپشن های مناسب همواره به عنوان یک رقیب جدی برای سانتافه مطرح می شد و در مدت بسیار کوتاه توانست سهم بازار این خودرو را از آن خود کرده و در 11 ماهه سال جاری توانست عنوان دومین خودرو با بیشترین میزان شماره گذاری و فروش را از آن خود نماید.

موفقیت های رنو ادامه دارد.